Czym jest Certyfikat Firmy Godnej Polecenia?

Certyfikat firma godna poleceniaCertyfikat Firma Godna Polecenia to dokument potwierdzający, iż Twoja Firma została uznana przez użytkowników portalu kogopolecasz.pl za Firmę Godną Polecenia.

Polecenia innych są niewątpliwie najlepszą formą reklamy. Należyte wykonanie usługi lub sprzedaż towaru zgodnego z oczekiwaniami kupującego może sprawić, iż Klient ten przyprowadzi kolejnego poprzez polecenie. Dlatego też chcemy promować tych przedsiębiorców, którzy cieszą się zaufaniem, rzetelnością i są firmami polecanymi przez inne osoby.

Certyfikat otrzymuje się zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej, tak by dumnie zawisł na ścianie w widocznym miejscu w Twojej firmie.

Zasady przyznawania

1. Podstawowym wymogiem otrzymania Certyfikatu jest wpis danej firmy w naszym katalogu – oraz wybór odpowiedniego rodzaju wpisu (kliknij) – Certyfikat może otrzymać firma korzystającą z wpisu zaawansowanego lub pełnego.

2. Firma otrzymuje Certyfikat na podstawie weryfikacji przez Administratora portalu kogopolecasz.pl ilości otrzymanych poleceń – należy otrzymać co najmniej 15 poleceń.

3. Przeprowadzimy także weryfikację firmy w internecie – opinie na forach, google, facebook itp.

Oferta współpracy

Nie wiesz jeszcze ile korzyści może dać Tobie wpis na portalu kogopolecasz.pl? Sprawdź naszą ofertę współpracy i sam się przekonaj ! Ofertę można pobrać klikając w link -> Oferta współpracy

Skontaktuj się z nami – napisz

może wolisz zadzwonić?

Karolina Meyer

TEL 662 559 571

kontakt@kogopolecasz.pl