Kontakt Mateusz

Kontakt Karolina

Jeżeli dodawanie firmy następuje poprzez nasz serwis, to w jednym z pól proszę wpisać sugerowane kategorie/podkategorie, w których miałaby znaleźć się firma. Jeżeli dotychczas nie było takich w naszej bazie, niezwłocznie je dodamy.

kategorie

149

Koszt umieszczenia wpisu w katalogu wynosi 149,00 złotych brutto.

opłata jednorazowaTo opłata jednorazowa.

Koszt ponosi się tylko raz, chyba że będą Państwo chcieli dokonać zmiany informacji we wpisie – druga zmiana wpisu jest dodatkowo płatna (pierwsza zmiana bezpłatnie, kolejne 49,00 złotych brutto).

Nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, tak jak nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości i długości istnienia internetu. Możemy jednak zapewnić (to chyba da się przewidzieć), że serwis i w konsekwencji wpis danej firmy, będzie istniał nie krócej niż 5 lat.

Tak. Każdy komentarz jest moderowany przez administratorów. Nie dopuszczamy komentarzy wulgarnych, zawierających obraźliwe dla danej firmy hasła, czy niepopartych konstruktywną krytyką.

Można również całkowicie wyłączyć możliwość dodawania komentarzy do Państwa firmy (bezpłatnie).

Oczywiście jest taka możliwość. Zarówno na etapie dokonywania wpisu, jak i później (bezpłatnie).

Nazwa firmyNazwa firmy

Krótki opispoddtytuł

adres wwwAdres www

e-mailAdres e-mail

nr telefonunr telefonu

adresSiedziba

godziny otwarciaGodziny otwarcia

ilości poleceńIlość poleceń

mapaMapa

galeria zdjęćGaleria zdjęć

pozostałeOpis działalności

Marka i specjalizacje, w tym także ceny usług

Posiadane certyfikaty

49 zmianaOczywiście istnieje taka możliwość. Pierwsza zmiana danych w katalogu jest bezpłatna. Każda kolejna to koszt 49,00 złotych brutto.

Faktura faq

Jesteśmy płatnikami podatku od towarów i usług (VAT), dlatego też wszelkie zamówione usługi uwzględniają  ten podatek. Po realizacji zlecenia, niezwłocznie jednak nie później niż w terminie 7-dni, przesyłamy swoim Klientom fakturę VAT na wskazany przez nich adres e-mail lub/oraz wysyłamy oryginał faktury pocztą.